Zapytaj o produkt

O firmie

ZASŁAW to polska firma z tradycjami (na rynku od 1953 roku), hołdująca takim wartościom jak zaangażowanie, uczciwość i wysokie standardy. To one wspierają ciągły rozwój firmy i wpływają na coraz wyższą jakość produktów, które codziennie schodzą z hali montażowej w Andrychowie. Marka Zasław jest znana i rozpoznawana zarówno w kraju i za granicą.

Na markę ZASŁAW należy patrzeć przez pryzmat trzech kluczowych obszarów, które są dla nas bardzo ważne:

TECHNOLOGIA. Od lat dbamy, by nasze produkty były coraz lepiej oceniane przez użytkowników. Inwestujemy we własne rozwiązania "technologiczne i nie przestajemy pracować nad kolejnymi ulepszeniami.

JAKOŚĆ. Jesteśmy dumni, że jako producent z Polski możemy poszczycić się dziś tak wysoką jakością w zakresie finalnych produktów, które otrzymuje klient. To nasza przewaga konkurencyjna na rynku globalnym.

WIZJA. Już dziś należymy do czołówki producentów pojazdów i zabudowy użytkowej w Polsce oraz jesteśmy rozpoznawalni za granicą, wierzymy jednak, że nasze produkty mogą być jeszcze lepsze i codziennie wdrażamy wiele małych zmian, które sprawią, że zawsze będziemy się rozwijać.

Historia


Siedziba

Siedziba Zasław również przeszła metamorfozę..


ZASŁAW dysponuje najnowocześniejszą halą montażową w Polsce

Powierzchnia zakładu produkcyjnego

15,5 ha

Powierzchnia
działek

52000 m2

Powierzchnia
budynków

18500 m2

Powierzchnia
hali montażowej

Certyfikaty

Rekomendacje

2023 Zasław sp. z o.o., sp.k. | polityka prywatności
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt „Wdrożenie planu rozwoju eksportu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.