Zapytaj o produkt

Zostań częścią naszego zespołu!

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj!

Praktykant w dziale prawnym

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. wiodący w Polsce producent przyczep , naczep i zabudów

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

studentów na letnie praktyki zawodowe w dziale prawnym

Dołącz do nas jeżeli:

Jesteś studentem prawa - IV lub V rok

Jesteś obowiązkowy i skrupulatny

Jesteś ambitny i zaangażowany

Masz wysoką kulturę osobistą

Odnajdujesz się w pracy z różnego rodzaju zespołami, jesteś odważny i komunikatywny

Posiadasz co najmniej dobrą znajomość MS Office, szczególnie MS Word i MS Excel

Dodatkowym atutem będą odbyte w przeszłości praktyki w działach prawnych innych firm

Realizuj zadania w Dziale Prawnym i rozwijaj swoje możliwości w zakresie:

·Współpracy z Prawnikiem Spółki w zakresie bieżącego doradztwa prawnego dla wszystkich pozostałych Działów firmy, analizy, redagowania i opiniowania umów i innych dokumentów

·Analizowania i monitorowania zmian przepisów istotnych z punktu widzenia działalności Spółki

·Monitorowania i egzekwowania zgodności działań z wewnętrznymi procedurami firmowymi

·Wsparcia projektów mających na celu zapewnienie działalności Spółki w zgodzie z prawem

·Poznania metodologii i procedur obiegu oraz zarządzania informacjami i dokumentacją prawną firmy

Co możemy Ci zaoferować:

·Trzymiesięczną, płatną praktykę z niezwykłą szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego

• Dla wybranych możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyki

• Ciekawe zadania i indywidualne projekty

• Wsparcie dedykowanego opiekuna

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV na adres:k.janiak@zaslaw.pl

Praktykant w dziale konstrukcyjno-technologicznym

ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. wiodący w Polsce producent przyczep , naczep i zabudów poszukuje

studentów na praktyki w dziale konstrukcyjno - technologicznym

Wymagania:

- studenci kierunków technicznych (budowa maszyn, inżynieria produkcji, automatyka i robotyka);

- zaangażowanie w wykonywane zadania;

- motywacja do pracy i chęć podejmowania nowych wyzwań;

- znajomość rysunku technicznego;

- podstawowa znajomość CAD (preferowany Inventor).

Zakres obowiązków:

- drukowanie rysunków;

- aktualizacja katalogów części;

- wsparcie konstruktorów i technologów w bieżących zadaniach;

- tworzenie rysunków technicznych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy;

- miłą atmosferę pracy;

- zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego;

- referencje po zakończeniu praktyk.

Czas trwania i wymiar praktyk – do uzgodnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji

W treści aplikacji należy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z prze-twarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@zaslaw.pl

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją.

Już dziś czekamy na Ciebie - aplikuj, nie zwlekaj!

Zapraszamy do kontaktu

Wypełnij recaptche

2020 Zasław sp. z o.o., sp.k. | polityka prywatności
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt „Wdrożenie planu rozwoju eksportu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.